ТОП-3 міфи про кредитування під заставу
Компанія BigBenFinance:

ТОП-3 міфи про кредитування під заставу

15 Червня 2021

Поділитися в соц. мережах:

Материал подготовил:
Єгор Поліщук

ТОП-3 міфи про кредитування під заставу

Згідно із законом банки не зобов’язані використовувати заставу при видачі кредиту. Однак самі банки зацікавлені в обмеженні ризику неповернення коштів і в мінімізації навантаження на власний капітал. Тому кредит, забезпечений якимось запорукою отримати легше і швидше.

Таким чином, особливістю заставного кредитування є те, що гарантією повернення коштів виступає застава: цінних паперів, нерухомість, дорогоцінні метали, автомобіль тощо.

Власна нерухомість і іпотека є поширеним заставою за позикою. Об’єкти нерухомості мають стабільну вартість їх легко оцінити.

До того ж відсотки можуть бути зменшені, якщо позичальник надає забезпечення, до якого кредитор може отримати доступ в разі неспроможності боржника. При цьому кредит під заставу власної нерухомості може бути забезпечений об’єктами різного типу: дача, квартира, нежитлові приміщення тощо.

Банки і компанії, що видають позики, орієнтовані на прибуток. Тому кредит має на увазі погашення суми боргу і відсотків за користування коштами. Сама процентна ставка залежить від терміну погашення кредиту і платоспроможності боржника.

Ті, хто брав кредит в банку знають, що для перевірки кредитоспроможності фізичних осіб існує база, яка і дасть інформацію про непогашені кредити і невиконаних платежах.

У той час як юридичні особи з більшою впевненістю беруть гроші в банку, приватні особи, платоспроможні громадяни, які хочуть взяти кредит все ж сумніваються, адже чутками земля повниться і відчуття небезпеки та невпевненості культивують міфи про заставне кредитування.

Давайте ж розвіємо найвідоміші небилиці та додамо впевненості бажаючим отримати простий, швидкий і на зрозумілих умовах кредит під заставу

Позика під заставу часто означає втрату майна

Для того, щоб банк реалізував забезпечення по кредиту, повинні бути непогашені борги, які не були сплачені.

Наприклад, позичальник більше не здійснює платежі, узгоджені в кредитній угоді.

Лише в разі відмови від зобов’язань боржника банк може реалізувати забезпечення, узгоджене в угоді, яку підписує позичальник при видачі йому кредиту.

Фінансова компанія “БігБен Фінанс” не має права порушити правила і будь-яким іншим способом претендувати на заставне майно.

Якщо позичальник погашає кредит вчасно, то ніяких побоювань, пов’язаних з втратою майна виникати не повинно. Адже були обговорені правила, підписані документи, що мають юридичну силу і жоден суд у світі не виконає вимоги щодо вилучення майна, якщо виконуються умови і вимоги договору кредитування.

Кредит під нерухомість забирає право користуватися майном

Це один з найсмішніших, нелогічних, невиправданих міфів, який моментально розвіюється, варто лише згадати про іпотеку. Адже щасливі власники нових квартир, які навіть не володіли своїми квартирами, але придбали цю нерухомість під заставу своєї ж житлової площі вже користуються своїм майном. Це надзвичайно вигідний кредит для звичайного позичальника, що дозволяє жити сім’єю, можливо молодий, на власній житлоплощі. При цьому не доводиться шукати застави.

Також і фізичні особи, які бажають вкласти гроші у власну справу або купити другу квартиру можуть в якості застави використовувати будинок, який вже знаходиться у володінні і при цьому комфортно розвиватися просто, виконуючи зобов’язання по погашенню боргу, тобто – платити вчасно.

Адже бувають ситуації, коли якась сума виявиться критичною, що дозволяє зробити прорив в бізнесі або придбати квартиру на вигідних умовах. Гроші в такому випадку потрібні швидко і сума повинна бути значною. І такий рішучий крок як позику під заставу майна може позитивно позначиться на долі цілої сім’ї або веденні бізнесу в довгостроковій перспективі.

При цьому оформлення кредиту під заставу відніме мінімум часу, дозволяє діяти оперативно. Чому для отримання вигоди не використовувати цивілізований, стовідсотково перевірений спосіб? Якщо ви бачите необхідність в грошах – беріть кредит.

Ви залишаєтеся жити в своїй квартирі, ви можете користуватися своєю нежитловою площею, ви можете користуватися своєю заміською нерухомістю. Від позичальника лише потрібно виконувати умови кредитних зобов’язань. І як тільки кредит буде погашений ви будете повністю звільнені від тягаря будь-яких оплат. До позичальника не можуть висуватися вимоги, які не були обумовлені в договорі. Ніхто не має права претендувати на заставу. Єдине, що потрібно від боржника – погашення кредиту.

Всі позики під заставу цільові, тобто, доведеться звітувати перед кредитором

Одне з найбільш комічних помилок. І моментально виникає зустрічне запитання. Представники бізнесу постійно беруть кредити. Їм необхідні грошові вливання для закупівель, постачання чогось, розгортання нових виробничих площ тощо. Це світова практика, яка діє на території і нашої країни. Хто з них звітує перед банком? Хто у них питає, що вони придбали, продали і як заробили? Для того, щоб вести подібний моніторинг потрібен цілий штат співробітників, потрібно ще одне відділення банку, яке буде шпигувати і звіряти рахунки.

Насправді ж, коли позичальник оформляє кредит, підписується угода, в якому немає нічого не буде сказано про будь-якої звітності в діях боржника перед банком.

Кредит під заставу нерухомості вже має на увазі, що позичальник розуміє глибину відповідальності. Тобто людина підтверджує готовність виконувати свої зобов’язання своїм нерухомим майном. Чи буде сумніватися кредитор в серйозності намірів такого позичальника? Логічно відповісти – ні. Кредит отримає швидке схвалення. Головне, що потрібно знати позичальникові, що умови подібних угод вигідні обом сторонам. Для позичальника – це швидкі гроші. Для банку кредит під заставу – це надійний прибуток. Банк не сумнівається в її отриманні, тому кредит ви отримаєте швидко.

І тут виникає питання: де краще брати кредит? Адже, якщо у вас є запорука, то ви вже потрібні банку, а значить вибирати вам.

Використовувати для вибору банку в Києві або в будь-якому іншому місті краще надійний, перевірений сайт. Не потрібно нікуди ходити, не потрібно бігати з простягнутою рукою. Банки готові дати вам кредит і це ви господар ситуації. І ми вважаємо, що bigbenfinance.com є що вам запропонувати, адже тут ви отримаєте кредит за 1 день і вже завтра розпочнете до вирішення поточних завдань.

Вам не потрібно знати, як називаються десятки незрозумілих програм. Перед вами прозора система. У вас є запорука і ми вам вже віримо. У нас є гроші. Візьміть кредит, калькулятор на сайті, всі чесно. Ми чекаємо заставу, гроші є, все швидко.

Поширені запитання

Які існують популярні схеми шахрайства при кредитуванні?

Хтось може спробувати взяти кредит під заставу вашого майна. Тому документи на квартиру / будинок завжди повинні бути в порядку і при вас (ви повинні знати, де вони знаходяться).

Коли потрібно брати кредит під заставу?

Кредит під заставу актуальний при покупці нової квартири, для ривка в бізнесі. Проста ситуація: ви отримаєте 300% прибутку, привізши товар з Китаю або замовивши його, чому не взяти кредит на кілька місяців і не примножити капітал.

Які переваги заставного кредитування?

В якості застави можуть бути використані: квартира, будинок, дача, котедж, земельна ділянка; офісне приміщення; будь-яка нежитлова нерухомість, що знаходиться у володінні.

Крім нерухомого майна заставою можуть бути: автомобілі, цінні папери, цінні метали.

У нас завжди вигідно

Калькулятор кредита онлайн

Вкажіть сумму кредиту: грн.

Вкажіть термін кредиту: міс.

Розмір платежу на місяць грн.

Процентна ставка - % в місяць
Реальна річна процентна ставка - %
Загальні витрати по договору - грн.
з них:
Вартість оформлення кредиту - грн.
Сумма нарахованних % - грн.

Залишити коментар


Назад до головної
Отримати кредит