Кредит під заставу. Для кого підходить?
Компанія BigBenFinance:

Кредит під заставу. Для кого підходить?

23 Серпня 2020

Поділитися в соц. мережах:

Материал подготовил:
Єгор Поліщук

Кредит під заставу: умови кредитування і кому воно підходить?

Компанія «БігБен Фінанс» здійснює кредитування під заставу рухомого/нерухомого майна. Будучи однією з кращих організацій, ми чітко розуміємо, що гроші людям потрібні тут і зараз, тому намагаємося здійснити максимально оперативне консультування і швидке оформлення угоди.

Наші переваги:

Наша компанія, маючи позитивну репутацію на фінансовому ринку, прагне створити максимально комфортні для кожного клієнта умови, які полягають у своєчасному оформленні та безпроблемне отримання грошових коштів під заставу майна. В якості основного застави може бути використаний: приватний будинок, нежитлове приміщення, квартира, автомобіль (вантажний або легковий). Крім цих критеріїв, які мають до співпраці, наші клієнти активно виділяють:

 

Взяти кредит під заставу нерухомості!

Оформити кредит під заставу будинку в Києві можна в кілька кроків. Досить залишити заявку на кредитування під заставу автомобіля або нерухомого майна за допомогою консультації та збору необхідної кількості документів. Відразу після отримання заявки наші менеджери запросять вас повторно в офіс, щоб підписати договір і видати запитувану суму. Будьте впевнені, ми практично моментально розглянемо вашу заявку, узгодивши дату, до якої кошти будуть зараховані на ваш рахунок з подальшою можливістю отримання готівкою або переведення в готівку в банкоматі.

У нас завжди вигідно

Калькулятор кредита онлайн

Вкажіть сумму кредиту: грн.

Вкажіть термін кредиту: міс.

Розмір платежу на місяць грн.

Процентна ставка - % в місяць
Реальна річна процентна ставка - %
Загальні витрати по договору - грн.
з них:
Вартість оформлення кредиту - грн.
Сумма нарахованних % - грн.

Залишити коментар


Назад до головної
Отримати кредит